Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velká soutěž o tričko valičů z Popovic

16. 1. 2008

Takže valiči potřebují vaši pomoc, proto se rozhodli založit tuto soutěž. Ať už je to nedochvilnosti štábu, herců nebo nám prostě chybí scénař, netvoříme dál žadné videa. Několik stálých diváků už nám pokládá dotazy typu, kdy už bude nové video nebo článek, proto zde píšeme. Vy jako soutěžící máte jeden nelehký úkol a to zaslat nám na meilovou adresu milfa.p@seznam.cz váš nápad na nové video, který má být vtipný, výstižný, prostě takový dokonalý jaké zatim napadaly nás. Nápad by měl obsahovat i určitý scenář, od kterého se bude natačet, zde uvedu přiklady. Neměl by vypadat asi takhle : Natočte nějakej klip k Marpovi.  Měl by vypadat asi takhle : Natočte klip k Marpovi, kde budete všichni máchat rukama jak postiženi. Do soutěže se můžou zapojit i lidé, s dobrým návhem na článek na tyto stránky.Obrazek Výtěz obdrži tričko s fotkou Valičů z Vysokých Popovic.

E-meil by měl obsahovat nasledujicí údaje:

Vaše jméno

Nadpis návrhu na video

Samotný scenář

Výhercem soutěže se stane ten člověk, jehož napád a natočené video se nám bude zdát nejlepší a nejvtipnější.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

.....

(milfa, 1. 6. 2008 20:12)

Kdo to, nějakej novej fanoušek nás trapaků :D?

............

(Petra, 1. 6. 2008 20:09)

Bože....vy ste idioti:-)

...

(,,,, 19. 1. 2008 21:03)

ste ale másla

pro Vojtíška

(Pavlína, 18. 1. 2008 10:14)

Ahoj Vojto osobně se neznáme, ale potkávám Tě.Navštěvuji stejný ústav jako ty a tvůj bratr.Jinak se teda těším na pěkné video a doufám že bude už brzy!?

to Pavlína

(Vojtíšek, 17. 1. 2008 19:05)

Ahoj Pavlíno, díky za podporu, my samy doufáme, že nějaké pěkné video natočíme. Chtěl bych se zeptat, jestli my dva se nějak známe a někde jsme se osobně potkali, nebo si mě viděla jenom zde na stránkách?

Info

(milfa, 17. 1. 2008 15:47)

No scenáře se zatim budou posílat do doby neurčité a to z důvodu že zatim nevime, kolik těch navrhů dojde, ale určitě zde ns stránkách dáme včas vědět že soutěž bude končit. Ale ať někdo nepočitá s tím, že soutěž bude trvat pů roku :D. A ještě připominám, že ty napady posilejte na meil, já vám určitě zpětně odpovím.

Video tip

(Toňáco, 17. 1. 2008 12:41)

Zdarec chalani, zo Popovice.Mal by som návrho na udajné video.Som váš veliké fanda. Mohle by ste hudělat video treba v kostýmoch nějakéch príšerou.Napréklad vo prevlekoch policajtou. Nebo terminátora.V prípadným zájmom o napisáníí scenára sa mi ozvete na e-mail: LosDebilos@seznam.cz.Děkuji za odpovidani.Vaš verné fanda Toňáco.

Vojtisek

(Pavlína, 17. 1. 2008 7:58)

Mam jeden dotaz, do kdy konci uzaverka scenářu???Hlavně bych chtela aby ve videu byl Vojtisek,nejlepe nahore bez trika.Jinak kluci fandim vám Pavlína